myamazon (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Custom
gl: Personalizado

en: Brazil
gl: Brasil

en: Japan
gl: Xapón

en: Germany
gl: Alemaña

en: Canada
gl: Canadá

en: France
gl: Francia

en: Italy
gl: Italia

en: Mexico
gl: México

en: Spain
gl: España

en: United States
gl: Estados Unidos
