myamazon (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Custom
cy: Addasu

en: Brazil
cy: Brasil

en: Japan
cy: Siapan

en: Germany
cy: yr Almaen

en: China
cy: Tseina

en: France
cy: Ffrainc

en: Italy
cy: yr Eidal

en: Mexico
cy: Mecsico

en: Spain
cy: Sbaen

en: United States
cy: Unol Daleithiau
