myamazon (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Custom
it: Personalizzato

en: Brazil
it: Brasile

en: Japan
it: Giappone

en: Germany
it: Germania

en: China
it: Cina

en: France
it: Francia

en: Italy
it: Italia

en: Mexico
it: Messico

en: Spain
it: Spagna

en: United States
it: Stati Uniti
