myamazon (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Brazil
ku: برازیل

en: Japan
ku: یابان

en: Germany
ku: ئەلمانیا

en: Canada
ku: کانادا

en: China
ku: چین

en: France
ku: فەرەنسا

en: India
ku: هیند

en: Italy
ku: ئیتالیا

en: Mexico
ku: مەکسیک

en: Spain
ku: ئیسپانیا

en: United States
ku: وڵاتە یەکگرتووەکان
