myamazon (8.x-1.3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Brazil
ml: ബ്രസീല്‍

en: Japan
ml: ജപ്പാന്‍

en: Germany
ml: ജര്‍മ്മനി

en: Canada
ml: കാനഡ

en: France
ml: ഫ്രാന്‍സ്‌

en: India
ml: ഇന്ത്യ

en: Italy
ml: ഇറ്റലി
