myamazon (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Brazil
ps: برازيل

en: Japan
ps: جاپان

en: Canada
ps: کاناډا

en: France
ps: فرانسه

en: India
ps: هندوستان

en: Italy
ps: اېټاليا

en: Mexico
ps: مکسيکو

en: Spain
ps: هسپانیا

en: United States
ps: امريکا متحده ایالات
