My CKE Button (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Remove
bg: Премахни

en: Name
bg: Име

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Text color
bg: Цвят на текста
