My CKE Button (1.0.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Remove
fi: Poista

en: Name
fi: Nimi

en: Custom
fi: Oma

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Padding
fi: Täyte

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Style
fi: Tyyli

en: Usage
fi: Käyttö

en: Border color
fi: Reunan väri

en: About
fi: Tietoja

en: Remove button
fi: Poista nappi
