My CKE Button (1.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Remove
hr: Ukloni

en: Name
hr: Naziv

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Style
hr: Stil

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
