My CKE Button (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Remove
kk: Өшіру

en: Name
kk: Аты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі
