My CKE Button (1.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Remove
mn: Устгах

en: Name
mn: Нэр

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө
