My CKE Button (1.0.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Value
pt: Valor

en: Remove
pt: Remover

en: Name
pt: Nome

en: Custom
pt: Personalizado

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Unit
pt: Unidade

en: Style
pt: Estilo

en: Usage
pt: Uso

en: Border color
pt: Cor da borda

en: About
pt: Sobre

en: Hover
pt: Ao passar do mouse

en: Remove button
pt: Botão Remover
