My CKE Button (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Remove
th: เอาออก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Unit
th: หน่วย

en: About
th: เกี่ยวกับ
