My CKE Button (1.0.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Remove
ar: حذف

en: Name
ar: الاسم

en: Custom
ar: مخصص

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Style
ar: نمط

en: About
ar: حول
