My CKE Button (1.0.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Remove
be: Выдаліць

en: Name
be: Імя

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: About
be: Аб
