My CKE Button (1.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Name
dz: མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་
