My CKE Button (1.0.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Remove
gl: Quitar

en: Name
gl: Nome

en: Custom
gl: Personalizado

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Style
gl: Estilo

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Styles
gl: Estilos
