My CKE Button (1.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Remove
gu: લોપ

en: Name
gu: નામ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: About
gu: વિશે
