My CKE Button (1.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: About
km: អំពី
