My CKE Button (1.0.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Unit
kn: ಘಟಕ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Regular
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Border color
kn: ಅಂಚಿನ ಬಣ್ಣ:

en: About
kn: ಕುರಿತು
