My CKE Button (1.0.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Name
ku: ناو

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: About
ku: دەربارە
