My CKE Button (1.0.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Name
nn: Namn

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Text color
nn: Tekstfarge
