My CKE Button (1.0.1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Remove
ru: Удалить

en: Name
ru: Название

en: Custom
ru: Собственная

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Padding
ru: Внутренний отступ

en: Unit
ru: Единица измерения

en: Style
ru: Стиль

en: Regular
ru: Постоянный

en: Usage
ru: Использование

en: Border color
ru: Цвет рамки

en: About
ru: Информация

en: Styles
ru: Стили

en: Text colors
ru: Цвета текста

en: Border width
ru: Ширина рамки

en: Remove button
ru: Кнопка удаления

en: Background colors
ru: Цвета фона
