My CKE Button (1.0.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Remove
vi: Xoá

en: Name
vi: Tên

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Background color
vi: Màu nền

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Unit
vi: Đơn vị

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Regular
vi: Thông thường

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: CKEditor
vi: Trình biên tập CKEditor

en: Border width
vi: Độ rộng viền
