My CKE Button (1.0.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Remove
fa: حذف

en: Name
fa: نام

en: Custom
fa: سفارشی

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Style
fa: سبک

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: Styles
fa: استایل ها
