My CKE Button (1.0.2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Value
fr: Valeur

en: Remove
fr: Retirer

en: Name
fr: Nom

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Padding
fr: Remplissage

en: Unit
fr: Unité

en: Usage
fr: Utilisation

en: Border color
fr: Couleur de la bordure

en: About
fr: À propos

en: Hover
fr: Survol

en: Border radius
fr: Rayon de la bordure

en: Remove button
fr: Bouton Retirer
