My CKE Button (1.0.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Name
is: Nafn

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Style
is: Stíll

en: About
is: Um
