My CKE Button (1.0.2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Remove
ja: 削除

en: Name
ja: 名前

en: Custom
ja: カスタム

en: Background color
ja: 背景色

en: Text color
ja: テキストの色

en: Unit
ja: 単位

en: Style
ja: スタイル

en: Usage
ja: 使用方法

en: Border color
ja: ボーダー色

en: About
ja: アバウト

en: Styles
ja: スタイル

en: Remove button
ja: 削除ボタン
