My CKE Button (1.0.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Name
ka: სახელი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Style
ka: სტილი
