My CKE Button (1.0.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Remove
lv: Izņemt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Style
lv: Stils

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Styles
lv: Stili
