My CKE Button (1.0.2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Remove
pl: Usuń

en: Name
pl: Nazwa

en: Custom
pl: Własne

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Unit
pl: Jednostka

en: Style
pl: Styl

en: Usage
pl: Użycie

en: Border color
pl: Kolor ramki

en: About
pl: O stronie

en: Styles
pl: Style
