My CKE Button (1.0.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Remove
sr: Уклони

en: Name
sr: Име

en: Text color
sr: Боја текста

en: Unit
sr: Јединица
