My CKE Button (1.0.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Name
ta: பெயர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Text color
ta: எழுத்தின் நிறம்

en: Style
ta: பாணி

en: About
ta: பற்றி
