My CKE Button (1.0.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Styles
ug: شەكلى
