My CKE Button (1.0.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Custom
lt: Savitas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Style
lt: Stilius

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
