My CKE Button (1.0.3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: Custom
nl: Aangepast

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Unit
nl: Eenheid

en: Style
nl: Stijl

en: Usage
nl: Gebruik

en: Border color
nl: Randkleur

en: About
nl: Over

en: Hover
nl: Zweven

en: Border radius
nl: Randradius

en: Styles
nl: Stijlen

en: Remove button
nl: Verwijderen-knop
