My CKE Button (1.0.3) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Remove
uk: Вилучити

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Custom
uk: Власний

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Padding
uk: Внутрішній відступ

en: Unit
uk: Одиниця

en: Style
uk: Стиль

en: Regular
uk: Звичайна

en: Usage
uk: Використання

en: Border color
uk: Колір рамки

en: About
uk: Про модуль

en: Hover
uk: Наведення

en: Styles
uk: Стилі

en: Border width
uk: Ширина границі

en: Remove button
uk: Кнопка вилучення
