My CKE Button (1.0.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Remove
az: Çıxart

en: Name
az: Ad

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Style
az: Stil

en: About
az: Haqqında

en: Styles
az: Üslublar
