My CKE Button (1.0.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Remove
cy: Symud

en: Name
cy: Enw

en: Custom
cy: Addasu

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Style
cy: Arddull
