My CKE Button (1.0.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Remove
da: Fjern

en: Name
da: Navn

en: Custom
da: Tilpasset

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Unit
da: Enhed

en: Style
da: Typografi

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om
