My CKE Button (1.0.1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Value
de: Wert

en: Remove
de: Entfernen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Text color
de: Schriftfarbe

en: Padding
de: Innenabstand

en: Unit
de: Einheit

en: Style
de: Darstellung

en: Usage
de: Verwendung

en: Border color
de: Rahmenfarbe

en: About
de: Über

en: Hover
de: Mit der Maus überfahren

en: Border radius
de: Randradius

en: Styles
de: Stile

en: Text colors
de: Textfarben

en: Border width
de: Rahmenbreite

en: Remove button
de: Entfernen-Schaltfläche

en: Background colors
de: Hintergrundfarben
