My CKE Button (1.0.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Remove
he: הסרה

en: Name
he: שם

en: Custom
he: מותאם

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Unit
he: יחידה

en: Style
he: סגנון

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Styles
he: סגנונות
