My CKE Button (1.0.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Name
hy: Անուն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն
