My CKE Button (1.0.3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Remove
jv: Buwang

en: Name
jv: Jeneng

en: Custom
jv: Kostum

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: About
jv: Ngenani
