My CKE Button (1.0.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Custom
ne: अनुकूल

en: About
ne: बारेमा
