My CKE Button (1.0.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Remove
ps: لركول

en: Name
ps: نوم

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Style
ps: ډول

en: About
ps: په اړه

en: Styles
ps: ډولونه
