My CKE Button (1.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Remove
ro: Elimină

en: Name
ro: Nume

en: Custom
ro: Personalizat

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Text color
ro: Culoare text

en: Style
ro: Stil

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Remove button
ro: Buton eliminare
