My CKE Button (1.0.3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Remove
sv: Ta bort

en: Name
sv: Namn

en: Custom
sv: Anpassad

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Unit
sv: Enhet

en: Style
sv: Stil

en: Usage
sv: Användning

en: Border color
sv: Kantfärg

en: About
sv: Om

en: Styles
sv: Stilmallar
