My CKE Button (1.0.3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Remove
tr: Kaldır

en: Name
tr: İsim

en: Custom
tr: Özel

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Unit
tr: Birim

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Usage
tr: Kullanım

en: Border color
tr: Kenarlık rengi

en: About
tr: Hakkında

en: Styles
tr: Biçemler
