My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
